Yıllardır müşterilerine kaliteli hizmetten ödün vermeyen kadrosuyla, memnuniyette kusur kabul etmeyen sorumluluk anlayışıyla, diğer masaj salonlarından bir adım önde olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına, ciddi ve alanında uzman ekibiyle önce sağlık ilkesiyle yola çıkarak, hijyenik ortamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekanda hizmet vermektedir. Kendi sektörüne birçok yenilik getirmiştir ve şuana kadar alışkın olmadığınız bir hizmet kalitesiyle karşılaşacaksınız. Sunulan hizmetin hayranlığı ile yaşatılan mütevazi ortamda rahatlık ve huzurun bir araya geldiğini hissedeceksiniz. 

Firmamızın faaliyet alanı sağlık olmakla birlikte, verdiği hizmet kategorisi oldukça geniştir. Konya’nın tek resmi, Türkiye’nin’de tek marka tescilli masaj salonudur. 

Belgin Masaj Salonun profesyonel çalışanları hijyen ve titizliği ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Uygulanan masaj teknikleri ile deneyimli ve uzman masöz veya masörleriyle vücudunuzdaki rahatlamayı, stresi ve yorgunluğun atılması için tedavi imkanlarının size en uygun olanını seçerek kullanmaktadır.

Belgin Masaj Salonu resmi kuruluş olması sebebi ile diğer masaj salonlarına göre en üstün yönleri taşımaktadır. Sunulan hizmet kalitesi ile tüm müşterilerine güvenilir ortamda sağlıklı ve rahat bir tedavi imkanı sunmaktadır. Müşterilerine vermiş olduğu memnuniyet ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.
Belgin Masaj Salonu